Maluch się uczy, edukacja najmłodszych.
Kolejki drewniane jako zabawki dla dzieci i dorosłych

 

Każdy lubi wracać myślami do młodzieńczych lat, kiedy bawili się kolejkami drewnianymi. Ludzie kupują produkty, których smak przywołuje wspomnienia dzieciństwa.

Tak samo jest z zabawkami, jeśli posiadamy dzieci, młodsze rodzeństwo lub chrześniaków najchętniej kupujemy im prezenty, którymi najbardziej lubiliśmy bawić się w młodości.

 
Jak urządzić miejce do nauki dla dziecka?
Tuesday, 10 November 2015 18:15
Do efektywnej pracy lub nauki konieczne są odpowiednie warunki. Powinni pamiętać o tym m.in. rodzice. To w ich kompetencji leży zadbanie o właściwe wyposażenie pokoju uczącego się dziecka. Oczywiście, w pokoju każdego młodego człowieka powinno znajdować się biurko. Rozmiarem musi być ono dostosowane do potrzeb pociechy. Wybierając mebel, trzeba zwrócić uwagę na jego wysokość, wielkość blatu oraz ewentualne dodatki, takie jak szuflady, półki czy przegrody na drobne przedmioty. Biurko musi zostać dopasowane także do metrażu całego pokoju oraz do wielkości i charakteru pozostałych elementów wystroju wnętrz.
 
Designerskie biurko dla małego ucznia
Tuesday, 15 September 2015 14:28

biurkoZwykło się zakładać, że dzieci nie mają żadnych szczególnych preferencji odnośnie wyglądu swoich mebli, więc to dorośli decydują o tym, co będzie znajdowało się w ich pokoju. Okazuje się jednak, że współczesne maluchy dobrze wiedzą, co w trawie piszczy i dokładnie zdają sobie sprawę z tego, jakie produkty są modne wśród rówieśników.

Nic dziwnego, że producenci mebli prześcigają się w tworzeniu nowych projektów, które są dostosowane do wymagań nie tylko dorosłych klientów, ale także ich pociech.

 
Jak nauczyć maluszka samodzielnego zasypiania?
Thursday, 03 September 2015 07:45

łóżeczkoKażdego rodzica czeka w pewnym momencie to samo - nauczenie swojej pociechy, aby samodzielnie zasypiała. Jak to zrobić bezstresowo?

Wielu rodziców wciąż stosuje tradycyjną metodę, która jest równie popularna, jak niestety nieskuteczna.

 
Co robić by rozwijać twórczość u dzieci?

gry edukacyjneJak radzić sobie w czasach wszechobecnego internetu, tak aby dziecka nie odcinać od niego i jednocześnie stworzyć mu najlepsze warunki rozwoju.

To czego my go nauczymy może zakiełkować i dać podwaliny pod najlepsze decyzje u naszych dzieci.

 
Wakacje - idealny czas zarówno na odpoczynek, jak i na szkolne zakupy

ksiazki
Na hasło "pierwszy września" najczęściej mamy przed oczami tłum uczniów witających się po wakacjach, uroczysty apel i dyrektora szkoły wygłaszającego przemówienie.

Jakie uczucia towarzyszą początkowi roku szkolnego?

 
Zabawa i nauka - zabawki edukacyjne dla dzieci

zabawki edukacyjneIstotą prezentów dla dzieci nie jest jak największa ilość kolorów, jak największe elementy lub jak najwięcej połyskujących dodatków. Zabawka ma być przede wszystkim bezpieczna.

To priorytet, który tyczy się każdego dodatku dla dzieci. Drugi i jakże ważny aspekt to możliwość nauki poprzez zabawę.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>

Page 1 of 8
Koniec kolejek do lekarzy!

Jak dostać się do każdego lekarza w 5 dni?
i nie płacić prywatnie za wizytę?

SPRAWDŹ TUTAJ.


domowa depilacja


Pomysł na wakacje z dzieckiem:
Znajdź miejsce na Czystejeziora.pl

Polecane

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił tego, czego pragnie." - Paulo Coelho

"Dzieci najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich." - Eleonora Roosevelt