Gry dla dzieci, pomysły na zabawę z dzieckiem
Rola kalamburów w rozwoju dziecka

 


Każdy z nas pamięta grę w kalambury z okresu swego dzieciństwa. Jedna z osób losuje hasło, a następnie, w zależności od wariantu gry, pokazuje je lub rysuje jak najlepiej potrafi. Pozostali w tym czasie jak najszybciej starają się odgadnąć co ta osoba ma na myśli. W taki oto sposób można najkrócej opisać przebieg tej zabawy.

 
Sposoby na zabawę z dzieckiem w domu

 


Są dni, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Zwłaszcza jesienią dni są ciemne, ponure. Wówczas dzieci domagają się oglądania telewizora czy grania w gry komputerowe.
 
Pomysły na zabawki dla dziecka

 


W poszukiwaniu interesujących pomysłów na bożonarodzeniowe prezenty dla dzieci mamy do wyboru wiele ciekawych możliwości. Wystarczy przejrzeć dobrze przemyślane działy zabawkowe w sklepach internetowych.
 
Najlepsze zabawki kreatywne dla 4-latków

 

Rodzice coraz rozważniej wybierają zabawki dla swoich pociech. Na liście bestsellerów na próżno szukać głośnych i piszczących gadżetów, które oprócz poziomu decybeli w żaden sposób nie wypływały na rozwój dziecka. Dużo większą popularnością cieszą się teraz zabawki kreatywne, które oprócz rozrywki, rozwijają też kreatywność i wyobraźnię, a do tego uczą przedsiębiorczości i zaradności. Twój 4-latek ma niedługo urodziny i chciałabyś kupić mu coś, co ma walor edukacyjny? Nie wiesz co wybrać? Poniżej przedstawiamy 3 gadżety, które na pewno pozwolą Ci wkupić się w łaski 4-latków!
 
Gry planszowe - dlaczego warto w nie grać?

 


Specjaliści od dawna podkreślają, że gry planszowe to znacznie więcej niż ciekawe spędzanie wolnego czasu. To również rozrywka, która rozwija, ma walory edukacyjne i wychowawcze, a także stanowi odskocznię od wszechobecnych komputerów i telewizorów. Dlaczego warto własnemu dziecku kupić grę planszową? Oto kilka powodów.
 
Radio control - zbuduj i steruj swoją zabawką

Z każdym pokoleniem zmieniają się oczekiwania wobec praktycznie każdego aspektu życia. Nawet świat zabawek ewoluował na przestrzeni lat.  Zwykła lalka ze starych ubrań czy patyk nie zadowoli dziecka a jeszcze kilkadziesiąt lat temu najmłodsi do dobrej zabawy nie potrzebowali nic więcej. W trzecim tysiącleciu człowiek lubi mieć wpływ na otaczający go świat. Dotyczy to również dzieci, które wymagają od swoich zabawek co raz więcej funkcji i możliwości. W tym tkwi sukces zabawek zdalnie sterowanych za pomocą fal radiowych.
 
Przyjęcia, zabawy i organizacja imprez dla dzieci
sala zabaw

W obliczu zbliżających się urodzin swojej pociechy czy okazji takich jak Dzień Dziecka lub inne uroczystości wymagające szczególnej oprawy, rodzice często stają przed nie lada wyzwaniem.

Jak zorganizować dziecku czas, by mogło takiego dnia i świetnie się bawić, i dobrze ten moment wspominać?

 
Zrób to sam: plac zabaw dla dzieci w domowym ogrodzie.
place zabawPlac zabaw dla dzieci w przydomowym ogrodzie, to niezwykła frajda dla najmłodszych członków rodziny. Jeśli chcemy go fajnie urządzić, wcale nie musimy w tym celu wynajmować specjalisty. Tutaj przedstawimy kilka urządzeń, dzięki którym Twoje dziecko będzie czerpało ogromną radość z zabawy.
 
Bezpieczne odkrywanie świata

dzieckoKażdy rodzic zwraca szczególną uwagę na prawidłowy rozwój swojego dziecka, jak również jego bezpieczeństwo. Mały człowiek jest szczególnie narażony na różnego typu urazy, w związku z tym należy odpowiednio dobierać zarówno odzież, jak i zabawki.

Warto sięgać po produkty dobrej jakości, które spełniają najwyższe normy i nie będą powodowały żadnych uczuleń.

 
Gry online dla dzieci ? Wybieraj z głową

gamesWspółczesne dzieci nie przepadają za podwórkowymi zabawami. Zdecydowanie bardziej lubią gry internetowe, które nie wymagają wyjścia z domu.

Zanim jednak pozwolimy pociechom z nich korzystać, warto sprawdzić, czy na pewno są one dopasowane do ich wieku.

Głównym zarzutem, z jakim spotykają się gry komputerowe jest pojawiająca się w nich przemoc.

 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 1 of 3
Koniec kolejek do lekarzy!

Jak dostać się do każdego lekarza w 5 dni?
i nie płacić prywatnie za wizytę?

SPRAWDŹ TUTAJ.


domowa depilacja


Pomysł na wakacje z dzieckiem:
Znajdź miejsce na Czystejeziora.pl

Polecane

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił tego, czego pragnie." - Paulo Coelho

"Dzieci najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich." - Eleonora Roosevelt