Akcje dla dzieci
Aktualne konkursy z nagrodami dla dzieci

Konkursy dla dzieciTrudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że w wychowaniu dziecka bardzo ważne jest wspieranie jego pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Choć okazji by to uczynić powinniśmy szukać każdego dnia, to jednak warto czasem samemu poszukać dodatkowych bodźców, natomiast do takich należą wszelkiego rodzaju konkursy.

 
Konkurs: Nie daję klapsa

Nie daję klapsa swojemu dziecku - czyli jak z szacunkiem i zrozumieniem wymagać, opiekować się, uczyć i wychowywać? Weź udział w konkursie, -opisz sytuację, w której Twoje dziecko zrobiło coś co - Twoim zdaniem - było naganne oraz jak twórczo, bez kary i bez klapsa zareagowałaś/-eś w odpowiedzi na to zachowanie.

 
Człowiek-ziemia-kosmos: KONKURS

Fundacja Wspólnota Gdańska kolejny raz, wspólnie z partnerami, ogłasza konkursy dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych: KONKURS PLASTYCZNY, KONKURS LITERACKI, KONKURS FOTOGRAFICZNY, KONKURS NA KOMIKS, KONKURS NA GRAFIKĘ KOMPUTEROWĄ, KONKURS NA ANIMACJĘ KOMPUTEROWĄ...

 
Konkurs: oceń zabawkę - wygraj 250 zł na zakupy

Internetowy sklep z zabawkami www.dobrodziecka.pl/sklep ogłasza comiesięczny konkurs na najlepszą ocenę/opinię o wybranej zabawce dla dziecka.

Nasze dzieci mają dziś szalony wybór zabawek, ale nie wszystkie z nich okazują się strzałem w dziesiątkę, a często te, po których nie spodziewaliśmy się rewelacyjnych funkcji - zyskują wieloletnią sympatię naszego dziecka. Jakimi zabawkami lubiło się bawić Twoje dziecko, które wybierało i dlaczego za jednymi przepadało, a inne odchodziły w niepamięć gdzieś na dnie szafy?

 
Konkurs dla dzieci, uczniów i szkół

KonkursSerdecznie zapraszamy Państwa do zainteresowania uczniów i podopiecznych organizowanymi przez nas konkursami: plastycznym, literackim, na animację komputerową, grafikę komputerową oraz komiks.
Tegoroczny temat SOLIDARNOŚĆ NARODÓW nawiązuje do 30. rocznicy SIERPNIA '80 i powstania NSZZ SOLIDARNOŚĆ.

Wydaje się, że przypominanie dzieciom i młodzieży o tych historycznych rocznicach ma głęboki sens i powinno być stale obecne w działaniach edukacyjnych. Naszym celem nie jest jednak tylko wspominanie heroicznych postaw polskiego społeczeństwa. Chcielibyśmy uzmysłowić młodym Polakom, że postulat solidarnego działania jest aktualny także dzisiaj i to w bardzo wielu wymiarach.

 
Konkursy na urodzinowe przyjęcie

Przyjęcie urodzinowe dziecka to bardzo często niemałe wzywanie dla rodzica. Zależy nam, by nasza pociecha była zadowolona, a jej urodziny kojarzyły się innym dzieciom z najlepszą imprezą na jakiej były. Oczywiście bardzo ważne są dekoracje - koniecznie musi być dużo balonów, serpentyn i kolorów, tak żeby stworzyć radosny nastrój. Potem należy zadbać o dobre jedzenie..

 
Dziecięca rywalizacja w konkursach

Ambicja to silnie promowana w świecie współczesnym cecha osobowości człowieka polegająca na wytrwałości w dążeniu do realizacji obranych, trudnych celów. Kształtuje się już od wczesnego dzieciństwa, troskliwi rodzice dbają o jej rozwój u dziecka świadomi tego, jak ważna będzie to składowa jego przyszłego charakteru.

Jednym ze sposobów formowania ambicji jest zachęcanie dziecka do rywalizacji z rówieśnikami- materią dla starszych dziec może być, sport czy nauka; młodsze mogą współzawodniczyć w zabawie czy w dobranych do wieku rozwojowego konkursach.

 
Pomysły na urodzinowe konkursy dla dzieci.

Organizacja urodzin dla małych dzieci to nie lada wyzwanie dla rodziców. Nie wystarczy zadbać o mały poczęstunek i udekorowanie sali, chociaż to także są ważne elementy. Przede wszystkim trzeba się zatroszczyć o to, aby małym gościom nie doskwierała nuda.

 

Najlepszym sposobem, aby ją odegnać są konkursy z nagrodami. Odpowiednio zorganizowane, ciekawe konkursy dla dzieci uatrakcyjnia każdą imprezę.

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2
Koniec kolejek do lekarzy!

Jak dostać się do każdego lekarza w 5 dni?
i nie płacić prywatnie za wizytę?

SPRAWDŹ TUTAJ.


domowa depilacja


Pomysł na wakacje z dzieckiem:
Znajdź miejsce na Czystejeziora.pl

Polecane

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił tego, czego pragnie." - Paulo Coelho

"Dzieci najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich." - Eleonora Roosevelt